XVII Mistrzostwa Polski Sommelierów już wkrótce!

29.03.2017
XVII Mistrzostwa Polski Sommelierów już wkrótce!

Już 27 maja 2017, w hotelu Regent w Warszawie odbędą się XVII Mistrzostwa Polski Sommelierów, w których udział weźmie 20 najlepszych polskich sommelierów. Finał Mistrzostw obejrzy ponad 200 gości z branży winiarskiej i gastronomicznej. Partnerami strategicznymi Mistrzostw są California Wines Poland, Cisowianka Perlage, Warsaw Hotel Regent. 

Do XVII Mistrzostw Polski Sommelierów zgłosiło się 20 sommelierów. Pracują w różnych miejscach, miastach, a nawet krajach. Łączy ich jedno - każdy chce być mistrzem! Teraz uczą się, powtarzają materiał, trenują, by niebawem zmierzyć się z konkurentami, a może przede wszystkim z własnymi słabościami. Zwycięzcą będzie ten, który najlepiej poradzi sobie ze stresem i presją oraz wykaże się wszechstronnością wiedzową i najlepszymi umiejętnościami sommelierskimi.

Alfabetyczna lista kandydatów z linkiem do ich profili sommelierskich
Antoniak Rafał
Bester Jan
Bester Łukasz
Frischke Robert
Głowacki Łukasz
Hejza Dominik
Krzystolik Marcin
Kuźmiński Paweł
Lipiński Piotr
Łyko Maciej
Przyborek Marek
Sakowicz Andrzej
Sokołowski Maciej
Szaciłowski Filip
Szczepański Tomasz
Śladewski Kamil
Świerczyński Kamil
Tomczak Adam
Wojtasiak Kamil
Zalewski Kajetan

W sobotę 27 maja, od godzin porannych, wszyscy kandydaci przejdą eliminacje, by wieczorem najlepszych trzech stoczyło decydującą walkę o Mistrzostwo Polski.
Mistrz może być tylko jeden!

Finał, który odbędzie się od godziny 17:00 w Hotelu Regent, będzie można obejrzeć na żywo. W tym celu prosimy o rejestrację wypełniając formularz dostępny w linku
http://sommelierzy.pl/formularz-zgloszeniowy
Sala, w której odbędzie się Finał zmieści około 200 osób. Ponad połowa miejsc jest już zajętych - radzimy się zarejestrować!
Uwaga, koniec rejestracji w piątek 26.05 o godzinie 13:00.
W przypadku pytań i dodatkowych informacji po zakończeniu rejestracji prosimy o kontakt z Szymonem Milonasem, tel. 609 500 527, smilonas@sommelierzy.pl

Do zobaczenia!

Nasi partnerzy