Międzynarodowe Mistrzostwa Młodych Sommelierów - Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France

29.08.2017
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodych Sommelierów - Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France

Juniorzy na start - zmierz się z najlepszymi młodymi sommelierami w czasie Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France

Zapraszamy na I Międzynarodowe Mistrzostwa Młodych Sommelierów - Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France, 14-15 października 2017 w Hotelu Haffner w Sopocie.

Mistrzostwa mają formułę otwartą, przeznaczone są dla wszystkich osób pracujących jako sommelierzy, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. 

To wyjątkowa okazja na spróbowanie swoich sił w międzynarodowym towarzystwie i na praktyczne sprawdzenie się przed Mistrzostwami Polski Sommelierów w maju 2018. 

Ciekawe konkurencje teoretyczne i praktyczne, profesjonalne jury, wymagający zawodnicy, atrakcyjne nagrody i piękna sceneria, to wszystko czeka na śmiałków, którzy zgłoszą się na Calvet Sommelier Cup by Grands Chais de France. 

Mistrzostwa odbędą się w języku angielskim, a wśród uczestników spodziewani są przedstawiciele krajów sąsiedzkich Polski. 

Zgłoszenia przyjmuje Biuro Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, biuro@sommelierzy.pl. do 15 września 2017. Członkowie Stowarzyszenia mogą liczyć na sfinansowanie zakwaterowania (14-16 października) i wyżywienia podczas Mistrzostw. Pozostałym uczestnikom organizatorzy finansują wyżywienie, oraz mogą zapewnić preferencyjne stawki za pobyt w Hotelu Haffner. 
Dojazd na Mistrzostwa pozostaje w gestii uczestników. W przypadku dużej ilości zgłoszeń rozegrane zostaną eliminacje w Warszawie. 

Sponsorzy głowni: Calvet by Grands Chais de France, Cisowianka Perlage, Hotel Haffner

Serdecznie zapraszamy!
A tak wyglądało to podczas ostatnich Mistrzostw Polski

Nasi partnerzy