Cisowianka Perlage - Złoty Partner Stowarzyszenia Sommelierów Polskich

04.05.2022
Cisowianka Perlage - Złoty Partner Stowarzyszenia Sommelierów Polskich

Cisowianka Perlage jest jedną z najcenniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Od lat angażuje się w prestiżowe projekty z obszaru kultury, gastronomii, mody i sportu w Polsce i za granicą. Jest także złotym partnerem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, a woda w błękitnych butelkach towarzyszy nam na wszystkich naszych wydarzeniach.

Cisowianka Perlage to jedyna w swoim rodzaju woda musująca. Bąbelki Perlage są dużo mniejsze, niż w tradycyjnej wodzie gazowanej, woda nasuwa więc jednoznaczne skojarzenia z winem musującym. Idealnie komponuje się z każdym rodzajem wina potraw, łagodnie podkreślając ich smaki i strukturę.

Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979 roku. Jej nazwa pochodzi od nigdy nieistniejącego uzdrowiska Cisy, które wymyślił i opisał w „Ludziach bezdomnych” Stefan Żeromski. Pochodzi z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Początkowo woda mineralna Cisowianka dostępna była jedynie na terenie Lubelszczyzny, dopiero w XXI wieku stała się popularna w całej Polsce, a dziś prężnie wkracza na rynki zagraniczne.

Nasi partnerzy