Warsaw Bubbles Day

12.09.2017
Warsaw Bubbles Day

Uwolnij bąbelki i weź udział w największej w Polsce degustacji szampanów podczas Warsaw Bubbles Day. To idealny pomysł na zakończenie lata 2017. Jako Stowarzyszenie Sommelierów Polskich rekomendujemy i zapraszamy.

Ponad 300 domów szampańskich produkuje rocznie kilka tysięcy rodzajów cuvee. Każdy z producentów dba o swój oryginalny styl i charakter oparty o know-how przeszłych pokoleń. Podróż po różnorodności panującej w Szampanii i bogactwie szampańskich bąbelków to fascynująca przygoda, którą można rozpocząć biorąc udział w największej w Polsce degustacji szampanów podczas Warsaw Bubbles Day.

W programie:
otwarte degustacje szampanów prezentowanych przez najważniejsze domy szampańskie, warsztaty foodpairingowe  prowadzone przez Josepha Seeletso, degustacje komentowane Ambasadorów Champagne Gosset, Champagne Perrier-Jouët, Champagne Billecart-Salmon i Champagne Salmon, wykłady na temat pasjonującej historii szampana w Polsce, panele z ekspertami Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i portalu Winicjatywa, pokazy mistrzów w przyrządzaniu koktajli na bazie szampana, szampańskie inspiracje z Berlina.
W Polsce nadchodzi czas szampana. Warsaw Bubbles Day już 22 września w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25 w Warszawie. Szczegółowy program wydarzenia i zakup biletów na www.warsawbubblesday.pl
Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są w formularzu zakupu biletu (prosimy o wpisanie wybranych szkoleń) lub mailem na adres: wbd@dom-szampana.pl

Ceny biletów:
50 zł - cena biletu dla Branży HoReCa - upoważnia do wzięcia udziału w wybranych warsztatach oraz otwartych degustacji w godzinach 10.30 - 17.15. W ramach wybranych warsztatów odbywa się także degustacja szampanów.
90 zł - cena biletu dla Gości Indywidualnych - upoważnia do wstępu na wydarzenie i degustację 6 szampanów w godzinach 17.15 - 22.00. Koszt udziału w jednym warsztacie po godzinie 17.15 wynosi 100 zł.
Ilość miejsc ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona rejestracją i zakupem biletu.

Dokładny program w załączonym pliku.

Nasi partnerzy